Ostim Mahallesi, 1231. Sokak No:51-53-56 Ostim/ANKARA
tr

HAKKIMIZDA
Anasayfa » HAKKIMIZDA

AKIN MAKİNA OTOMOTİV VE İNŞAAT SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. 1996 yılından beri iş makinelerinin (Caterpillar, Hitachi, Liebherr, Daewoo, Hyundai, Kawasaki, Samsung, Komatsu, Volvo, Furukova, JCB, Mitsubishi, Çukurova vb..) motor, şanzıman, tork, hidrolik sistem, dış servis revizyon, tamir ve bakımı, kova imalatı, pim imalatı, burç imalatı, hidrolik silindir imalatlarının yanı sıra talaşlı imalatlarına 600 m2 kapalı, 400m2 açık alandan oluşan fabrikasında hizmet vermektedir.

Geçmişten gelen iş tecrübesini 1996 yılında kurumsallaştıran Akın Makina, iş makineleri revizyon sektöründe lider olma yolunda önemli adımlar atmaktadır.Müşteri memnuniyetini ve hizmette kaliteyi bir ilke olarak benimseyen Akın Makina daima ileriyi görerek yatırımlarını ona göre yapıp sektörde lider olmayı başarmaktadır.

Akın Makina teknoloji olarak da son teknolojiyi takip edip sürekli kendini yenileyerek, kadrosunu eğiterek son teknoloji ekipman ve eğitimli kadrosuyla siz değerli müşterilerine kaliteden ve dürüstlükten ödün vermeden hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ

Müşteri odaklı kesintisiz, hızlı, güvenilir bir hizmet sunmak. Müşterilerimizin muhtemel ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak kalite seviyesinde hizmet üreterek hedefe ulaşmak, güvenilir bir firma olarak bünyemizdeki elemanları sürekli eğiterek sistemli ve sürekli bir gelişme sağlamaktır.

Gelişen teknolojiye ayak uydurarak, imalatlarda ve malzemelerde yapılan yenilikleri her açıdan takip edip insan yaşamındaki rahatlığı da göz önünde bulundurarak gerekli ihtiyaç ve ekipmanları ona göre kullanmaktır.

VİZYONUMUZ

  • Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir..
  • Kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uyarız ve bundan taviz vermeyiz.
  • Müşteri isteklerinin daima ön planda tutarız.
  • Müşterilerimiz,tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla bütünlük duygusu içindeyiz.

Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmeyiz.

 

İş Makinası Tamir ve Revizyonda Bizimle İletişime Geçin...
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
Call Now Button